מאושרים עד הגג: מסיבת חתונה בתל אביב

אירוע שהוא מסיבה. למי זה מתאים במיוחד? לזוגות שחוגגים את החיים בדרך קבע, שאורח חייהם הוא מטבעו ״מסיבתי״ ומתאפיין בהתלהבות ווייבים נמרצים. הדרך להפקת מסיבת החתונה המושלמת מתחילה כאן

במדינת ישראל, הידועה באופייה הסוער, החם ובימים כתיקונם – השמח, של תושביה, ההחלטה להפיק מסיבת חתונה שופעת מוזיקה מרימה, אלכוהול שזורם חופשי וריקודים אינסופיים, לתוך השעות הקטנות של הלילה, מדברת אל ליבם של לא מעט זוגות צעירים. אבל לא לכל אחד מתאים אירוע שהוא מסיבה.

למי זה מתאים במיוחד? לאנשים שחוגגים את החיים בדרך קבע, שאורח חייהם הוא מטבעו ״מסיבתי״ ומתאפיין בהתלהבות ווייבים נמרצים, לכאלה שיש להם הרבה חברים והרבה אהבה בלב לאנשים הסובבים אותם. בדרך כלל, מדובר בזוגות שנמצאים בשיא של חייהם, ואורח החיים שלהם הוא דינמי וצעיר, וכך גם של חבריהם. הסוג הזה פשוט מתאים באופן מושלם להפקת אירוע חתונה שגולש בצורה חלקה למסיבה אנרגטית וסוערת, אם אפשר אז עד אור הבוקר.

זוגות שהם אנשי מסיבות: קווים לדמותם

הזוגות שנוטים להפיק מסיבות חתונה מהסוג הזה, הם בדרך כלל מהסוג שפורח במסגרות חברתיות. לעתים קרובות הם נתפסים אפילו כעמודי התווך של האירוע, אנשים שלא רק נהנים להיות מוקפים באנשים אלא גם בעלי הכריזמה הדרושה כדי לקרב בין אנשים אחרים. המעגלים החברתיים שלהם הם בדרך כלל רחבים, וכוללים בני ובנות משפחה, חברים, קולגות ומכרים, המשתלבים בדרכים שונות בחייהם, כאשר כולם חולקים התלהבות הדדית ממסיבות ואקשן. מדובר בזוגות שפוקדים מפגשים חברתיים, נהנים מחיי לילה, ויש להם אהבה בוערת למוזיקה ולריקודים, מה שהופך את מסיבת החתונה שלהם להרחבה של החוויות החברתיות הקבועות שלהם.

נוסף על כך, הזוגות הצעירים האלה נוטים להיות בעלי השקפה מודרנית על החיים, מעדיפים חוויות בלתי נשכחות ויצירת זיכרונות עמוקים, על פני מסורת ורשמיות. זוגות מהסוג הזה, יעדיפו להפיק אירוע חתונה המשקף את אישיותם ואורח חייהם – כזה שפחות עוסק בטקסים רשמיים, ויותר מתרכז ביצירת חוויה משמחת ובלתי נשכחת, עבור עצמם ועבור האנשים שהם אוהבים כאחד.

הלוקיישן המושלם למסיבת חתונה: אולם אירועים תל אביבי עם וייבים של מועדון

האם יש צורך להרחיב על הסיבות למה מסיבת חתונה בתל אביב זה פשוט עניין מתבקש? ובכן, אנחנו חשים שאין ממש צורך, ובכל זאת ניגע מעט בנושא:

אז קודם כל, בירת חיי הלילה של ישראל, ואחת הנודעות בעולם כולו, היא ללא ספק הלוקיישן המושלם להפיק בו כל אירוע, מכל סוג, ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר במסיבה חיה ובועטת. 

בעיר תמצאו לוקיישנים השואבים השראה ממועדוני לילה, אבל עברו את האדפטציות הדרושות כדי להפוך לאולמות אירועים מושלמים. אם אתם בעניין של מסיבה, אז מקום מהסוג הזה יהיה מושלם עבור החתונה שלכם. 

תוכלו למצוא בתל אביב מקומות על גגות שיקיים, אולמות בתוך גלריות בסגנון בוהמי ועוד. האפשרות לעצב את החתונה שלכם כמסיבה הכי שווה בעיר היא ללא ספק קסומה. השילוב של אירוע רומנטי מלא באהבה וברגש, יחד עם מסיבה אדג׳ית ואיכותית, עם הספקים המובילים מתחום המסיבות, הוא פשוט מושלם. אי אפשר לטעות כאן. 

ואם כבר מדברים על הלוקיישן, מה עם הקטע הזה שכל החברים שלכם יכולים להגיע במונית (ויותר חשוב – לחזור הביתה עם מונית), ובמקרים מסוימים אפילו באופניים, בקורקינט או ברגל? פרייסלס. כאן מתחילה הדרך של ״לרקוד עד אור הבוקר״.

איך תדעו שהמקום שמצאתם מתאים למסיבת חתונה איכותית? 

העיצוב

יש מספר גורמים התורמים ליצירת אווירה, אבל אין ספק שהחשוב בהם הוא העיצוב של האולם. אם חשוב לכם שתהיה בחתונה שלכם אווירה מסיבתית, שתגרום למשתתפים לרצות לרקוד ולהשתחרר, חשוב שהעיצוב במקום יעודד את הוייב הזה. בחרו במקום שהעיצוב והסטייל שלו מזכירים מועדון לילה, אבל בסטנדרט הכי גבוה שיש. שימו לב לגופי התאורה, לפריטי הדקורציה, לפלטת הצבעים ולאופן העמדת הריהוט במקום. עיצוב ״מסיבתי״ נוטה למינימליזם הן מבחינת הריהוט והציוד והן מבחינת הצבעים. קווים נקיים ומודרניים יטיבו עם האווירה המסיבתית. עם זאת, קחו בחשבון שבמרבית המקומות יזרמו איתכם על שינויים בעיצוב, במידה ותרצו לעשות כאלה. למרות זאת, העדיפו אולם שאתם מתחברים לסטייל שלו מלכתחילה.

אבל לא רק העיצוב, גם הגודל של המקום צריך להיות מדויק לכם. אם אתם מתכננים חתונה קטנה בתל אביב, שימו לב שהמקום לא ״גדול על האירוע שלכם״ ומתאים בדיוק לכמות האורחים שלכם. היבט שעלול לפגוע באווירה המסיבתית, כאשר מדובר במקום גדול ומרווח מדי. 

הקייטרינג ושירותי הבר

גם כשמדובר במסיבת ריקודים סוערת, אירוע איכותי מתחיל באוכל טוב. בחרו מקום שהקייטרינג בו מומלץ ואיכותי, והעדיפו כזה שהצוות בו מיומן בהרכבת תפריטים מותאמים למסיבות. כמו כן, נוכחות של אלכוהול היא היבט משמעותי במסיבות חתונה. האלכוהול פועל כ״שובר קרח״ חברתי, ועוזר ליצור אווירה נינוחה וחסרת עכבות, שבה האורחים מרגישים חופשיים להשתחרר ולחגוג. אם כן, בחרו מקום ששירותי הבר שלו לא פחות ממעולים. במרבית המקרים, הידע של בני הזוג על העדפות האורחים שלהם, בדרך כלל מנחה את בחירת המשקאות, ומבטיח שיהיה באירוע מבחר שמתאים לטעמים מגוונים, מה שתורם להנאה (וגם להנעה) הכללית של הלילה.

השירות 

אין ספק שאחד הדברים החשובים ביותר בתהליך הפקת החתונה שלכם, הוא ההרגשה שיש מי שמקשיב לכם לאורך כל הדרך, ובמידת הצורך, מספק מענה מיידי לשאלות ולבקשות שלכם. בדיוק מסיבה זו, חשוב לבחור באולם אירועים שמעמיד לשירותכם צוות ניהול זמין וקשוב, שהולך איתכם יד ביד לאורך כל התהליך, עד ליצירת האירוע המושלם. 

הפסיליטיז והציוד הטכני

אין ספק שאירוע איכותי מתחיל בציוד ופסילטיז איכותיים, במיוחד כשהשאיפה שלכם היא להעמיד את כולם על הרגליים לאורך המסיבה, כשהמוזיקה מתנגנת בדיוק בסאונד הנכון. לכן, חשוב לוודא שבמקום יש מערכת סאונד מתקדמת, וכל הציוד והמתקנים הדרושים לכם להפקת אירוע, בדיוק שחלמתם. 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Fields marked with an * are required.
הייאנד אולם אירועים בתל אביב מזמין אותך לפגישת היכרות אצלנו במקום!
צרו קשר

CHECK OUT OUT TLV URBAN VENUES