חוויה קולינרית | FOOD CLUB | קייטרינג פרימיום לאירועים

מדינת ישראל הפכה זה מכבר למעצמה קולינרית, ואנחנו יודעים עד כמה המנות המוגשות באירוע יכולות להשפיע על החוויה כולה. לכן, אנחנו משקיעים את מירב המשאבים בדיוק במרכיב הזה של כל אירוע המתקיים אצלנו.
הכירו את FOOD CLUB – חברת הקולינריה שהוקמה כחלק מבית היוצר של קבוצת דינמו, והיא פועלת גם בהייאנד כמובן.
food club זה לא name drop, זו קבוצה של אנשים צעירים, רעבים, חרוצים וסקרנים שנהנים ממה שהם עושים ומחפשים תמיד לתת את החוויה הכי שלמה, מיוחדת וטעימה. החברה שמה דגש על אירועי גורמה חברתיים, כך שהפן הקולינרי הוא חלק בלתי נפרד מהאירוע, והאורחים חווים אותו באמצעות כל החושים.
החוויה הקולינרית של הפוד קלאב מתבססת על חומרי גלם מקומיים עונתיים, בדגש על טריות ואיכות של מוצרי פרימיום משובחים, עם בישול והכנה בזמן אמת של המנות הכי טרנדיות ומרהיבות, אל מול עיני האורחים. אה והכל טעים. ברמות.

במתחם המרכזי של ההייאנד, ישנם מטבחים פתוחים דרכם ניתן לראות את השפים ואת צוות המטבח תוך כדי פעולה – אופים, חותכים, מקפיצים וצולים מטעמים מול עיני האורחים באירוע. הדבר גם מרמז על הטריות חסרת הפשרות של המנות, המוכנות על המקום. כך גם נוצר קשר בין הצוות הקולינרי לבין הקהל, המביע עניין רב במתרחש במטבח ולוקח חלק חשוב בחוויית הכנת האוכל. אירוע חתונה על הפרק? בר או בת מצווה? אירוע עסקי? תוכלו לבחור את הסגנון המתאים לכם ולאירוע שלכם, מבין 28 התפריטים שהרכבנו. תפריטי ארוחות ערב, ארוחות צהריים, ארוחת בוקר, בראנץ׳, תפריט חלבי, תפריט טבעוני, תפריט משולב, וכמובן תפריטים בהתאמה אישית. צוות השפים שלנו גמיש ויצירתי, ויוכל לעשות את האדפטציות הדרושות לפי רצונות הלקוחות ולהגשים לכם את החלום – בדיוק כפי שדמיינתם אותו.

    נשמח להפגש לדרינק!

    אה, וגם שאלות זה בסדר

    CHECK OUT OUR TLV URBAN VENUES