אירוע עסקי בתל אביב

ב-&HIGH עושים אירועים עסקיים ועושים את זה בסטייל. מדובר בקומפלקס ייחודי במרכז תל אביב, במיקום נגיש עם חנייה צמודה. למעלה יש גג עם דק עץ ונוף פנורמי מרהיב. למטה, תמצאו חלל ייחודי המתאים למגוון סוגי אירועים, עם ריהוט מעוצב, מטבח פתוח טרנדי, ומערכות סאונד ותאורה מהשורה הראשונה. מיד תרגישו את הווייב התל אביבי החמקמק הזה, המשלב בין תרבות רחוב תוססת לאיכות ברמה הכי גבוהה.

הלוקיישן חסר התחרות לא רק מעלה את אחוזי ההגעה לאירוע שלכם, אלא גם מבטיח גישה נוחה ונקודת פתיחה אידיאלית לאירוע כולו, במיוחד כאשר מרבית החברות הגדולות ממוקמות באזור המרכז, ובמיוחד בתל אביב. מבחינת המתחם עצמו – איך אומרים? המדיה היא המסר. ברגע שבחרתם מקום עם סטייל חסר פשרות לאירוע שלכם – האווירה והרושם הטוב הם בילט-אין. אווירת מסיבה, המשלבת בין סגנון של מסעדה טובה, בר ומועדון, ואפילו ניתן גם לקיים אצלנו הופעות. במתחם האירועים שלנו, תוכלו להפיק אירועים עסקיים ייחודיים מכל סוג שהוא, בין שמדובר באירוע לעובדי החברה ובין שמדובר באירוע עבור הלקוחות או כנס מקצועי.

בהייאנד יש את כל מה שאתם צריכים גם מבחינה טכנית: תמצאו אצלנו את כל הפסילטיז הדרושים, החל מהגברה ועד ציוד במה, וגם מבחינת הסטייל והאווירה אתם מסודרים. בקיצור, הצלחה מובטחת.

    נשמח להפגש לדרינק!

    אה, וגם שאלות זה בסדר