ייחודי ובסטייל: איך למצוא מקום לחתונה קטנה בתל אביב?

ברכותינו, עוד לא התחלתם להפיק את אירוע החתונה שלכם וכבר קיבלתם שתי החלטות מצוינות – האחת, שיהיה זה אירוע קטן, והשניה – שהוא יתקיים בתל אביב. עכשיו רק נותר למצוא את המקום המושלם לקיים בו את האירוע

מזל טוב! התארסתם והחלטתם לחפש אחר מקום לחתונה קטנה בתל אביב. אנחנו רוצים לברך אתכם, לא רק על האירוסין, אלא על שתי החלטות מצוינות, שאולי אפילו לא שמתם לב שעשיתם. האחת, ללכת על חתונה קטנה, אירוע מצומצם ומדויק, והשנייה, כמובן על כך שהחלטתם לקיים את האירוע בעיר שאין שנייה לה בישראל, וכנראה גם בעולם כולו, הלא היא תל אביב. 

למה חתונה קטנה היא הדבר הטוב ביותר שאתם יכולים לעשות?

ייתכן שההחלטה הזו התקבלה לאחר לא מעט ויכוחים, ואולי אפילו קצת מחלוקות ומתחים עם גורמים נוספים, לרבות ההורים משני הצדדים, שאולי היו מעוניינים להזמין לחתונה שלכם את כל העולם כולו. אבל בסופו של דבר, ההחלטה התקבלה והחלטתם שאתם נצמדים לרעיון של חתונה קטנה. כזו שישתתפו בה מקסימום 250 איש. ברכותינו – אתם בחצי הדרך שלכם לאירוע מוצלח. הנה כמה דברים שהופכים אירועים קטנים להכי שווים שיש:

אווירה מדויקת 

אין מה לעשות, ככל שמרכזים במקום אחד יותר אנשים, עולה הסיכוי לפחות קשר ולפחות תקשורת ביניהם, ולהיפך. באירועים קטנים, ובמיוחד בחתונות קטנות, רוב הסיכויים שרוב האורחים שלכם מכירים זה את זה, וחשוב מכך – הם מכירים אתכם! כן, החתן והכלה, אתם. תתפלאו, אבל באירועי ענק של חתונות, לא פעם מזמינים כל מיני ״בן דוד שני של אבא״, ״בוסית לשעבר של אמא״ ועוד. כך יוצא שלרבים מהאורחים אין שום קשר זה לזה, ואין ממש קשר לאירוע עצמו (היוש קנס – הזמנה לחתונה), והתוצאה הסופית של הסיפור הזה היא אווירה לקויה באירוע עצמו. בחתונה קטנה, לעומת זאת, הסיכוי שתהיה אווירה חמה, אינטימית ושמחה עולה פי כמה.

ביטולים אפסיים

הסטטיסטיקה אומרת שככל שתחלקו פחות הזמנות לחתונה שלכם, כך ירשמו בה פחות ביטולים. כאמור בסעיף הקודם, אם בחרתם בפינצטה את האורחים שלכם, ככל הנראה מדובר באנשים שמכירים אתכם היטב ורוצים לשמוח בשמחתכם. אז גם מבחינה סטטיסטית וגם מבחינת הקשר שלכם עם המוזמנים – מרבית האנשים שיוזמנו לאירוע, רובם ככולם, יאשרו את הגעתם לחתונה. המשמעות של הדבר תהיה שתוכלו לקחת יותר סיכון עם הזמנת המנות בקייטרינג ומקומות הישיבה באולם, ולהשקיע יותר במרכיבי האירוע עצמו, מבלי לחשוש שכספכם ישפך לשווא.

אפשר לפנק בכל התחומים 

אז לא רק שצפויים פחות ביטולי הגעה לחתונה שלכם, אלא שצפויים להשתתף בו פחות אנשים, מה שאומר – שאפשר להשקיע יותר. במיוחד באוכל, אבל גם באלכוהול, במתנות, בפינוקים הקטנים ובאטרקציות. ״פחות אחד יותר נחמד״ כבר אמרנו?

למה להתחתן בתל אביב?

ביטולים אפסיים 2 

ככל שתתחתנו במקום יותר מרכזי, נגיש ואטרקטיבי, כך יותר אנשים ישמחו להשתתף באירוע החתונה שלכם. חישבו על עצמכם, במעמד קבלת הזמנה לאירוע באיזו נקודה שאתם בכלל לא מזהים על המפה, למי יש ראש בכלל? אם זה לא משפחה או חברים טובים, סביר להניח שלא תאשרו את השתתפותכם בכלל. לעומת זאת, כאשר מדובר ביעד שכולם מכירים, אוהבים, ואם לא גרים בו, רק מחפשים סיבות להגיע אליו – התמונה משתנה. כמו כן, אם אתם צעירים, סביר להניח שרבים מחבריכם מתגוררים בתל אביב, ויכולים להגיע לחתונה במונית או באופניים. הנאה מובטחת.

הכי סטייל

אין על הסטייל של תל אביב, וזה כבר ידוע לכל. מוקד הקולינריה, האופנה, התרבות והסטייל של מדינת ישראל. כשמחליטים להינשא בתל אביב, כל אלו יבואו לידי ביטוי באירוע שלכם. הנראות של המקום, הרמה של האוכל, הסגנון של הדי.ג׳יי, העיצוב ועוד.

נגישות לספקים הכי פיין שיש

בהמשך לסעיף הקודם,  מעוזם של מובילי התרבות והסטייל בישראל, היא כמובן העיר הלבנה. לכן, כאשר מחליטים להפיק אירוע בתל אביב, הנגישות שלכם לספקים מהשורה הראשונה עולה פי כמה.

איך תבטיחו שאתם סוגרים עם האולם המושלם עבורכם?

אם אתם מחפשים מקום מיוחד לחתונה בתל אביב, הנה כמה פרמטרים שכדאי לבחון היטב במהלך החיפוש. אלה יבטיחו שתבחרו במקום הכי מתאים ומדויק.

הגודל המדויק לכם

כאן יש עניין מעט טריקי, כלומר, אתם בטח חושבים לעצמכם – אירוע קטן, העיקר שכולם נכנסים באולם והכל בסדר. אז זהו, שלא תאמינו כמה הגודל, ולא פחות חשוב – פריסת החללים של המקום, הם קריטיים להצלחת האירוע שלכם. דווקא כאשר מדובר בחתונה קטנה, חשוב לוודא לא רק שכולם נכנסים בכיף ולא בצפיפות חלילה, אלא גם לבחון את העניין מהכיוון ההפוך, ולוודא שאין יותר מדי ״שטחים מתים״ באולם, והוא לא גדול מדי על כמות האורחים שלכם. במקומות מרווחים מדי, עלולה להיווצר בעיה של אווירה, וזהו עניין חשוב מאוד.

הסגנון המתאים לכם

זוכרים את הקטע ההוא כשנעמדתם על הרגליים האחוריות ולא הסכמתם להורים להזמין לחתונה שלכם את כל העולם כולו, והתעקשתם על היקף האירוע שמתאים לכם? אז באותה נשימה, גם האולם שאתם מתחתנים בו חייב להתאים קודם כל לסגנון שלכם, הכלה והחתן, ולא של אף אחד אחר. זיכרו שזו החתונה שלכם, ובשאיפה, יהיה זה אירוע של פעם בחיים והוא צריך לשקף את הסנגון שלכם.

יש בו את ה״אקס פקטור״ – הוא לא כמו כולם

מצאתם מקום עם סטייל מיוחד, אוכל מהמם וקטע אחר? לחטוף מהר לפני שיגמר. במילים אחרות, חפשו את המקום הזה שהפתיע אתכם, שהיה שונה ומיוחד, גם אם לא הצלחתם בדיוק להצביע על המאפיין שהופך אותו לכזה. ייחודי, מקורי ובלתי נשכח? כך תהיה גם החתונה שלכם. 

הייאנד אולם אירועים בתל אביב מזמין אותך לפגישת היכרות אצלנו במקום!
צרו קשר

CHECK OUT OUT TLV URBAN VENUES