הזדמנות לחגוג בגדול: חתונת שישי בערב היא הרבה יותר ממה שחשבתם

חתונה בשישי בערב היא לא האפשרות הראשונה שחושבים עליה כשמתכננים את החתונה. גם לא השניה ואפילו לא השלישית. בתרבות הישראלית, נדמה כי חגיגות החתונה שמורות למהלך השבוע ומקסימום לשישי בצהריים. עם זאת, עבור אנשים רבים, האופציה הזאת של חגיגה דווקא בסופ"ש יכולה להיות אטרקטיבית ומוצלחת במיוחד. 

שלא תטעו, לחתונה בשישי בערב יש חוקים משלה והיא אינה מאפשרת קיום  טקס חופה מסורתי למשל, כך שאם אתם בעניין של רב וחופה כדת משה וישראל, שאר ימות השבוע יתאימו לכם יותר. עבור אלו שמעדיפים טקס אלטרנטיבי וחתונה שאינה מוגבלת בזמן, שישי בערב הוא הזדמנות מצוינת לחגוג בגדול לתוך הסופ"ש. 

מה היתרונות של חתונה בשישי בערב?

חתונה ללא הגבלה 

 זהו ללא ספק היתרון הגדול ביותר של חתונת שישי בערב! חתונת שישי מאפשרת לכם לחגוג במשך שעות ארוכות ללא הפרעה או הגבלה. בעוד שחתונות ערב בשאר ימות השבוע מתחילות מאוחר ומסתיימות בשעות הלילה המוקדמות מכיוון שאנשים עובדים ביום המחרת, וחתונה בשישי בצהריים מסתיימת לפני כניסת השבת, חתונות בשישי בערב מאפשרות לכם לחגוג כמה שרק תרצו.

מכיוון שיום שישי הוא יום חופשי עבור מרבית האוכלוסיה, תוכלו לערוך חתונת שישי בצהריים ולהמשיך אותה לתוך השעות הקטנות של הלילה. בסוף השבוע מרבית האורחים שלכם נטולי התחייבויות ולכן יכולים להרשות לעצמם לחגוג מבלי לחשוב על העבודה ביום שאחרי ומבלי להזדרז לסיים את האירוע לפני כניסת השבת. 

חתונת שישי בערב מאפשרת לכם לנצל את היום במלואו ולחגוג גם באוויר הפתוח בקוקטייל צהריים, גם לערוך טקס נישואין מרגש על רקע השקיעה וגם לחגוג ולרקוד במשך שעות, לתוך הלילה. 

תפריט מגוון יותר

מכיוון שחתונה בשישי בערב לא כוללת רב וטקס חופה מסורתי המחייב בעניין כשרות, חתונה בשישי בערב יכולה להציע תפריט מגוון וייחודי שלא פוגשים בחתונות אחרות. הקינוחים יכולים להיות מגוונים יותר ויש מנעד רחב יותר של מנות עיקריות וראשונות. זוהי הזדמנות מצוינת להפתיע את האורחים שלכם עם תפריט חתונה לא שגרתי ועם מנות מגוונות ומעניינות שנראות כאילו יצאו ממטבח של מסעדת יוקרה. 

סוף שבוע של חוויות 

כשכל סוף השבוע עומד לרשותכם, חתונה בשישי בערב מאפשרת לכם לחגוג לתוך הסופ"ש יחד עם האורחים שלכם (או בלעדיהם). חתונת שישי בערב היא הזדמנות מעולה להמשיך את החגיגות לתוך הלילה ולסיים אותם באחד מהמלונות הנמצאים בקרבת מקום האירועים. תוכלו לארגן סוף שבוע מלא חוויות לבני משפחה ולחברים הקרובים אליכם באמצעות אירוע מושלם ומהנה, לינה של כולכם במלון טוב והמשך חוויות ובילויים ביום שבת. חתונה בסוף השבוע מאפשרת לכם ליהנות במשך יומיים שלמים עם האנשים הקרובים אליכם, מהרגשה של חופש, מחגיגה מתמשכת ומחווייה יוצאת דופן.

טקס נישואים בסגנון אישי 

אמנם אתם יכולים לבחור את טקס הנישואין שלכם בחתונה בכל יום בשבוע אך מרבית הזוגות "זורמים" עם טקס החופה המסורתי שמנהיג הרב המחתן. בחתונת שישי בערב, בחירת סגנון הטקס הוא לחלוטין בידכם. מכיוון שחתונה בשישי בערב לא כוללת טקס חופה מסורתי, אתם אלו שקובעים כיצד יראה הטקס המיוחד שלכם.

טקס הנישואין זה הרגע המיוחד ביותר באירוע כולו. זה הרגע בו אתם מצהירים בפני האנשים הקרובים אליכם על אהבתכם והמחויבות שלכם זו לזה. ואם כבר אתם עורכים טקס כל כך חשוב ומרגש, מה יותר טוב מלנהל אותו באופן שהכי מתאים למי שאתם ולמה שמייצג את הערכים והקשר שלכם? 

בטקס נישואין אלטרנטיבי, אתם אלה שקובעים איך הוא יראה ומה יאמר. אתם יכולים לבחור את האדם או האנשים שינחו את הטקס. הם יכולים להיות קרובים אליכם או אנשים זרים שמייצגים את מה שאתם אוהבים. כך או כך טקס הנישואין שכם יהיה מיוחד ואישי יותר כפי שמתאים בדיוק לכם. 

חוויה יוצאת דופן עבור האורחים שלכם 

אין הרבה חתונות שנראות כמו חתונת שישי בערב. אפשר לומר בביטחון חתונה בשישי בערב מעניקה לכם ולאורחים שלכם חוויה יוצאת דופן. במקום שהאורחים שלכם יטרחו וימהרו לצאת מוקדם מהעבודה כדי להתארגן ולהגיע לחתונה שלכם,או לחלופין יזדרזו לצאת בשישי בבוקר למקום האירוע – בחתונת שישי בערב, החוויה היא לגמרי אחרת. הכל איטי ונעים יותר ובעיקר בלי לחץ מיותר. מכיוון שמרבית האנשים לא עובדים ביום שישי, ההתארגנות הרבה יותר נינוחה עבורם ומאפשרת להם לוותר על הכנת ארוחת הערב ולצאת לחגוג באירוע יפייפה, עם אוכל מעולה ובאווירה טובה. 

חתונה בשישי בערב מאפשרת לאורחים שלכם לוותר על ארוחת שישי שגרתית וליהנות עם המשפחה וחברים באירוע עם ארוחה טובה, מוזיקה מעולה והמון כיף. זו ההזדמנות שלהם לצאת לחגוג כמו שצריך מבלי לדאוג לשעת החזרה הביתה ומבלי שיצטרכו להתעורר מוקדם ביום המחרת כדי לצאת לעבוד. למעשה, באמצעות חתונה בשישי בערב, אתם מעניקים לאורחים שלכם פתיחה חגיגית ונפלאה לסוף השבוע כולו.

נסיעה מהירה וללא פקקים 

הכבישים של סוף השבוע הם לא הכבישים של אמצע השבוע. ליתר דיוק – הכבישים הם אותם כבישים אבל בלי צפיפות, עומסים ופקקים.

אחד היתרונות של חתונה בשישי בערב הוא ללא ספק הכבישים הפנויים. אין כמו לצאת מהבית, להיכנס לרכב ולהגיע במהירות ובקלות למקום האירוע. בשישי בערב הכבישים הרבה יותר פנויים, התנועה דלילה והדרך לאירוע שלכם תהפוך לנעימה ונוחה יותר עבור האורחים שלכם מה שיעניק להם חוויה טובה כל הדרך לחתונה. 

בדרך לחתונת שישי עוצרים ב- High&. במתחם האירועים הייאנד תוכלו לחגוג חתונת שישי בערב כמו שתמיד חלמתם. עם אוכל מעולה, אווירה מדהימה ועם חוויה בלתי נשכחת. לחצו כאן והכירו את החתונות שלנו. 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Fields marked with an * are required.
הייאנד אולם אירועים בתל אביב מזמין אותך לפגישת היכרות אצלנו במקום!
צרו קשר

CHECK OUT OUT TLV URBAN VENUES