כל מה שצריך לדעת כשמחפשים מקומות לחתונה קטנה בתל אביב

אם החלטתם ללכת על אירוע בהיקף קטן באופן יחסי, כלומר חתונה של עד 200 איש, תשמחו לשמוע שלא רק שיהיו לכם אופציות מגוונות יותר, מה גם שמרבית המקומות המיועדים לחתונות קטנות הם גם מיוחדים יותר. טיפים לבחירת המקום המושלם

נכון, כאשר מתכננים את אירוע החתונה, כל החלטה ובחירה נראות חשובות ביותר, אבל ישנה החלטה אחת שהיא החשובה מכולן – זו הנוגעת למקום בו ייערך האירוע. 

האולם או המתחם בו תתקיים החתונה, יכתיב את הטון לאירוע כולו, וזו הסיבה שבחירה נכונה של מקום היא עניין קריטי. אבל בלי לחץ, כן? אם החלטתם ללכת על אירוע בהיקף קטן באופן יחסי, כלומר חתונה של עד 200 איש, תשמחו לשמוע שמצד אחד יהיו לכם אופציות מגוונות יותר (היוש דילמות), אך מהצד השני, רובן מוצלחות יותר מהמקבילות הגדולות, ובעיקר מיוחדות יותר.

במיוחד אם אתם מתכננים להינשא במרכז, תשמחו לשמוע שיש כמה מקומות לחתונה קטנה בתל אביב  שיכולים להבטיח שהאירוע שלכם יהיה מיוחד במינו. 

במילים אחרות, אין סיבה להילחץ, במיוחד כשמראש קיבלתם כבר שתי החלטות מצוינות – האחת היא לערוך חתונה קטנה, והשניה היא להינשא בעיר השווה מכולן – תל אביב. 

הפרמטרים שיש לקחת בחשבון בבחירת מקום לחתונה

אז אנחנו כאן כדי להרגיע, כבר אמרנו? וגם לוודא שתבחרו נכון את המקום בו תתחתנו, וכך תבטיחו שיהיה אירוע מהמם מכל הבחינות. הכנו עבורכם רשימה של כמה פרמטרים חשובים שיש לקחת בחשבון בבחירת מקום לחתונה. יש כאן כמה טיפים חשובים שלא כדאי לפספס, כמו להתחיל את החיפוש בשלב מוקדם ככל האפשר, ולבחור שמתאים לסגנון שלכם ולסטייל שאתם מכוונים עבור האירוע – חתונה קלאסית או בסגנון בוהו שיק, חתונה אורבנית או באווירה כפרית ועוד. הקריטריונים האלה בסופו של דבר יסייעו לכם לסנן בין המקומות הרלוונטיים וגם לגבש מעין ״צ׳ק ליסט״ חיוני שיעזור לכם להתמקד במה שמתאים. המקום שייבחר בסופו של דבר – צריך להתאים לכל הסעיפים באופן מדויק. 

מובן מאליו שהמקום שתבחרו צריך גם לעלות בקנה אחד עם התקציב העומד לרשותכם. נכון שלא כל מה שהכנסנו לרשימה נוגע לכסף, אבל חדי העין יבחינו שהרבה מהסעיפים יסייעו לכם להשיג את התמורה הטובה ביותר עבור הכסף שלכם.  לדוגמא, יש לבדוק האם האולם מציע חבילות בסגנון ״הכל כלול״, כלומר יכולים לספק לכם הנחות למשל על שירות הקייטרינג הפועל במקום וכו׳. גם הטיפ הנוגע לגודל וקיבולת המקום יכול לחסוך לכם בהוצאות, מאחר והוא מנחה אתכם לשים לב אם אתם לא שוכרים למעשה אולם גדול מדי, עם שטח שאין לכם בו צורך, וכך למעשה משקיעים כסף במקום הלא נכון. 

כמה טיפים חשובים בהפקת חתונה, בדגש על תהליך בחירת המקום לאירוע

להתחיל בחיפוש כמה שיותר מוקדם

כאמור, בחירת המקום היא הצעד החשוב והמשפיע ביותר באירוע שלכם, ואי לכך הוא גם זה המעורר הכי הרבה מתחים. ברגע שהעניין הזה סגור – אתם יכולים לנשום לרווחה ולהמשיך בתכנון החתונה בשלווה ובנחת (אנחנו יודעים שלא ממש, אבל הכל יחסי). לכן, חשוב להתחיל בחיפוש מוקדם ככל האפשר, ולא רק בגלל הסטרס. סיבה נוספת וחשובה לא פחות, היא שככל שתתחילו לחפש מוקדם יותר, כך יהיו פתוחות בפניכם אופציות מגוונות וטובות יותר. כידוע, המקומות הטובים נתפסים מהר, במיוחד כאשר מדובר בחתונה קטנה בתל אביב, אתם רוצים לוודא ששריינתם עבור האירוע שלכם את המקום הכי מוצלח והכי מיוחד שיש. בנוסף, עונת החתונות בארץ לא סתם זכתה בכינוי הזה, אלא שבכל שנה, המוני זוגות בישראל נישאים במסגרת אותם כמה חודשי הקיץ. במילים אחרות, אם גם אתם מתוכננים להינשא בתקופה הזאת, כדאי לתת גז על החיפוש, למצוא את המקום המושלם עבורכם ולשריין תאריך כמה שיותר מהר. כמו כן, ברגע שתשריינו תאריך, תוכלו להתחיל לרוץ על סגירת ספקים לחתונה, בדגש על חברת קייטרינג, די.ג׳יי, מאפרות וצלמים, שחשוב לזכור כי גם אצלם הלו״ז מתמלא מהר בעונה החמה. בקיצור, ככל שתתחילו מוקדם יותר, כך לא תצטרכו להתפשר. 

נא לא להתפשר על לוקיישן, על נגישות ונוחות 

כשאנחנו מדברים על לוקיישן אנחנו לא מדברים רק על האולם עצמו, אלא על המיקום המדויק בו הוא נמצא וגם על פסיליטיז של נגישות ונוחות. חשוב מאוד להתחשב באורחים שלכם בהקשר הזה, ולשים את עצמכם בנעליהם לאורך כל הדרך. לדאוג שאופן ההגעה יהיה ברור, לבחון היטב שהמקום מציע חנייה נוחה ומתקנים מתוחזקים כראוי לנוחות האורחים. כשאתם באים לבדוק מקום פוטנציאלי לחתונה, ממש נסו לדמיין שאתם אורחים באירוע המתקיים שם, תוך שאתם שואלים את עצמכם – האם הגענו למקום בקלות? האם חנינו בלי בעיה? האם הניקיון, המיזוג והתחושה במקום הם נעימים ומשביעי רצון? אם המקום עונה על כל הדרישות – זהו צעד גדול לכיוון הסגירה שלכם. 

דווקא בחתונה קטנה חשוב לשים לב לקיבולת של המקום

גודל האולם נשמע כמו פרמטר פשוט ואולי אפילו זניח כאשר מדובר בחתונה קטנה, אבל למעשה, זהו פרמטר קריטי מכמה בחינות. קודם כל מהסיבה המובנת מאליה – גם כאשר מדובר באירוע קטן, אתם רוצים שהאורחים שלכם יתנהלו בנוחות ולא יחושו בצפיפות באשר היא, במיוחד בעידן פוסט קורונה. סיבה נוספת לשים לב למיקום היא פחות לוגיסטית אלא יותר בהיבט של אווירה – חשוב לציין שמקום מרווח וגדול מדי, עלול לפגוע באווירה האינטימית שאתם מעוניינים לייצר באירוע. מקומות גדולים עלולים לגרום לאורחים שלכם להתפזר ולעורר תחושת ריקנות שכדאי להימנע ממנה בחגיגה שלכם. הרי בחרתם באירוע קטן, באווירה משפחתית, ולכן יש לבחור במקום שמציע עיצוב ותחושה חמימים ונעימים.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Fields marked with an * are required.
הייאנד אולם אירועים בתל אביב מזמין אותך לפגישת היכרות אצלנו במקום!
צרו קשר

CHECK OUT OUT TLV URBAN VENUES