חתונה הפוכה ב HIGH&

חתונה הפוכה?! מי שלא מכיר את המושג בדרך כלל מגיב בהרמת גבה ומבט פליאה ושואל אותנו האם שמים את השולחנות על התקרה. נכון שזה בדרך כלל נושא לבדיחות אך האמת שחתונה הפוכה היא בסך הכול חתונה בקצב שלכם. בחתונה הפוכה אתם שולטים בסדר ההתרחשויות של האירוע. בניגוד למה שקורה בדרך כלל בחתונות בהן יש סדר קובע, בחתונה הפוכה ב HIGH& אתם מחליטים. הזוג המתחתן הוא זה שמחליט מתי החופה, מתי הריקודים ומתי הארוחה.

אמנם המבנה המסורתי של החתונות כולל מסגרת קבועה של קבלת פנים, חופה ואחריה ריקודים והגשת אוכל ועוד קצת ריקודים. מבנה חתונות זה אמנם מקובל כבר שנים רבות אך זוהי אינה תורה מסיני; זוגות רבים המגיעים להתחתן בהייאנד מבקשים לשנות את סדר האירועים. חתונה הפוכה, לפחות אצלנו, היא דבר מקובל מאוד.

כל מי שהוזמן פעם לחתונה עבר את אותו הסבל – הוא סיים לעבוד, טס הביתה להחליף בגדים ורץ לחתונה. בקושי היה לו זמן לנשום ובטח שלא להכניס איזה משהו לבטן להרגיע את הרעב. שם באירוע הוא חיכה בקבלת הפנים לכל המאחרים, נשנש משהו מהמגשים ופשוט חיכה לרגע שהוא ישב על השולחן ויגישו לו את המנה העיקרית. אבל לפני זה הוא היה צריך לחכות שהחופה והנאום של הרב יסתיימו. חתונה הפוכה בעצם שואלת את השאלה למה לסבול? הרי יש דרך יותר הגיונית לערות את האירוע.

יותר ויותר אנשים מבקשים לערוך חתונה הפוכה בהייאנד, חתונה בה מתחילים מהגשת המנות. כמובן שיש צורך בקבלת פנים על מנת לחכות שכל האורחים יגיעו ולהגיש את האוכל בצורה מסודרת. כאשר החתונה שמה את האוכל בתחילת האירוע כולם מרגישים הרבה יותר נינוחים. החופה תתקיים בשעה מאוחרת יותר. נכון שיש כאלו שאחרי האוכל יעזבו בתירוץ שמחר הם צריכים לעבוד מוקדם, אבל מצד שני זה יבטיח שרק הקרובים ביותר יישארו בחופה שלכם. לאחר החופה תוכלו לפצוח במסיבת ריקודים פרועה.

כמובן שזוהי רק הצעה, כל אחד יכול לעשות את החתונה ההפוכה שלו כפי שהוא רוצה, איו חוקים. אנו ב HIGH& פתוחים לכל רעיון ונעשה הכול בשביל לסייע לכם להפיק את הערב המושלם. צרו קשר עכשיו ונוכל להתחיל לתכנן.

הייאנד אולם אירועים בתל אביב מזמין אותך לפגישת היכרות אצלנו במקום!
צרו קשר

CHECK OUT OUT TLV URBAN VENUES