חתונה אורבנית ב &High

לא פשוט להגדיר את המושג חתונה אורבנית. מתוקף ההגדרה חתונה אורבנית מכילה הרבה חופש ויצירתיות, אותו חופש אשר הופך אותה לדבר שאינו ניתן לאפיון. ניתן לצקת לחתונה אורבנית כל תוכן או קונספט שתרצו וכל חתונה היה שונה וייחודית. אך למרות חוסר היכולות לאפיין חתונה אורבנית, ניתן בקלות לאפיין את הסביבה המתאימה לחתונה אורבנית… הזדמנות טובה לדבר על &High.

&High יכול להיות התפאורה המושלמת עבור החתונה האורבנית שלכם. מדובר במתחם אירועים בעל עיצוב תעשייתי אורבני מרשים ושונה מאוד ממה שכולם מצפים לראות בחתונות. &High הוא בדיוק המקום לזוגות התל אביביים, או הזוגות שרוצים להתחתן באווירה תל אביבית, ורוצים לעשות זאת במקום שהוא לא סתם עוד אולם אירועים משעמם. &High נותן לאורחים שלכם את מיטב החוויה האורבנית ובמקביל מפנק אותם באירוח נעים ואלגנטי.

התפיסה של החתונה האורבנית מתחילה באופי החיים בעיר אשר בעיני זרים אולי נראים מחוספסים ואפילו מנוכרים. אך מי שגר בעיר הזו יודע שמתחת למשקפי השמש הכהות יש כאן עיניים אוהבות והרבה נשמה. בעיני מי שגר בעיר דווקא החתונות הצבועות בלבן, באולמי אירועים צפופים הן אלו אשר נראות מנוכרות ותלושות מהמציאות האורבנית שאתם ואנחנו אוהבים, חיים ונושמים. &High מבטא את כל הערכים האורבניים שאנו אוהבים בתוך מתחם אירועים מורכב העושה שימוש בשילוב צבעים פרועים, קירות לבנים דרמטיים, תאורה דקורטיבית, גרפיטי אורבני ואפילו עציצים. אם תרצו &High יכול גם לתת לאירוע אופי של מסיבת גג שכונתית המשקיפה על הסיטי.

בכל העולם התרבות האורבנית היא הצעירה, החדשנית, הבועטת במוסכמות. באופן טבעי כל מי שמחפש את החתונה החדשנית ביותר ימצא את התשובה בחתונות האורבניות.

גם בגישה הקולינרית &High זורם עם התפיסה האורבנית. על מנת לתת לאורחים שלכם חוויה מושלמת אנו מעניקים להם את מיטב המנות היצירתיות של קייטרינג מעשייה. הסצנה האורבנית של החתונות לא רוצה שתרגישו כמו באולם אירועים ולכן בחרנו בקייטרינג מעשייה הנותן לכל אחד מהאורחים חוויה של מסעדה.

לפרטים נוספים הצוות של &High ישמח לעזור, צור קשר עכשיו

Leave a Comment

Your email address will not be published. Fields marked with an * are required.
הייאנד אולם אירועים בתל אביב מזמין אותך לפגישת היכרות אצלנו במקום!
צרו קשר

CHECK OUT OUT TLV URBAN VENUES