אולם אירועים בתל אביב

אולי תופתעו לגלות ואולי לא, אבל אין ספק שתל אביב חזרה להיות עיר שבה רבים רוצים לקיים בה אירוע, לאחר שהיו שנים רבות של בריחת קהל מרצון לאזורים אחרים. בפריפריה המרוחקת אפשר היה לא רק לבנות אולמות גדולים יותר על פני שטח נרחב ומוקף מגרשי חניה מושבים ובאזורי תעשייה, כי אם גם גני אירועים משולבים באולמות, לכל עונה.

כמובן, שלא לדבר על הייחודיות של אירוע בלב המדבר, או בתוך שדה ירוק לא רחוק מהרפת, או על שפת נחל או בשמורת טבע. לא חסרים מקומות אטרקטיביים וטרנדים שבגללם נדדו אורחים מבוגרים לחגוג עם צעירי המשפחה את החתונות ובר או בת המצווה המיוחדת שלהם. מה לא עושים למען משפחה אהובה? נוסעים באוטובוס עד מצוק מרהיב ויושבים בתוך אוהל ותוהים למה לא לחגוג חתונה בתל אביב?

מי באמת חוגג בתל אביב?

בעבר, נחשבה תל אביב לעיר של מלונות בלבד ורק מי שחיפש את האלגנטיות היוקרתית הזאת חגג בה אירועים. היום זה נראה אחרת לגמרי בגלל שלל מקומות ומבנים ששימשו לצרכים אחרים והפכו בסופו של דבר לאולמות שמחה ואירועים עסקיים. החידוש הוא בתפיסה העיצובית שלהם, כדי שיתאימו ללקוחות שהם בדיוק ההפך ממה שמחפשים הרוב.

האולמות האלה קטנים יותר, אינטימיים ומהודקים יותר בתכנון שלהם, כדי שיתאימו לאירועים מסוימים שנועדו למספר מוגבל של אנשים. בזכות חלוקה נכונה יותר של חללים כאלה באולם אורבני כזה שגם ככה מוגבל בשטח שלו, האנרגיה זורמת בחדווה והאווירה שמחה ונכונה. כל זאת גם מבלי להתפרש על שטחים גדולים מדי, שאינם מתאימים לאנשים שמעדיפים אירועים אקסקלוסיביים יותר במתכונת מצומצמת. כמעט אפשר לקרוא לזה אירועי בוטיק.

אילו אירועים עורכים באולם אירועים בתל אביב?

גם בגלל המיקום וגם משום שזה פשוט נוח ונעים יותר, אפשר לערוך כל סוג של אירוע באולמות אורבניים מעוצבים בתל אביב. שמחות משפחתיות שונות כמו חתונת זהב או יום הולדת ומסיבות גיוס, כנסים מקצועיים וימי עיון, כולם מתאימים לאירועים כאלה שעורכים באולם אירועים קטנים ובינוניים במרכז הארץ, וללא ספק יש לכם סיבות טובות לחגוג בחיים כל מה שנראה לכם לנכון.

היום יש סיבות רבות לחגוג ולכן גם מספר האירועים שאדם יכול לערוך בימי חייו מחייב תכנון טוב יותר של מספר המוזמנים, וכמה מהם הוא יכול להרשות לעצמו להזמין. זה מתווסף למגמה של צמצום, כאשר זוגות צעירים, לדוגמה, כבר אינם מרגישים מחויבים להזמין עשרות אורחים של הוריהם משום שהם רוצים שרק האנשים שהם אוהבים באמת וחשובים להם בחייהם אכן ישתתפו בטקסים ובחגיגות האלה.

האולם הנכון בעיצוב המדויק

היום, אירועים משפחתיים כאלה מגוונים מאוד, ולכן גם מבטאים טוב יותר את הטעם האישי. כך שתוכלו למצוא את עצמכם מתווכחים עם הורים על מקום החתונה, אולם כאשר יראו את האולמות שמציעים לכם את המקום שלהם, הם יבינו למה אתם מתעקשים. הכל נראה אחרת לגמרי כאשר מתכננים אירועים כאלה במקומות שמיועדים מלכתחילה לתת אווירה אינטימית וחמימה, ולכן האולמות בלב תל אביב שמעוצבים היטב כובשים כבר מהמבט הראשון את מי שמבקש לערוך בהם אירוע אקסקלוסיבי שלא יישכח במהרה.

אולמות שנמצאים בלב העיר ועברו הסבה ממבנים תעשייתיים למתחמי אירועים מציעים היום מחשבה אחרת לגמרי על סוגי האירועים ועל הזרימה הנכונה שלהם. לכן, כאשר בונים חללים מתוחכמים שמיועדים הן לאירוע המרכזי והן לצורך מתן אפשרות לאנשים למצוא לעצמם פינה משלהם בתוך האירוע, מצליחים לתפוס את המענה הנכון לאנשים רבים.

מה צריך להיות באולם אירועים בתל אביב?

בהנחה שמדובר באולם שאמור להתאים למטרות עסקיות ומשפחתיות כאחד, התפיסה היא שיש חלל מרכזי שבו מתבצעת רוב הפעילות. נוסף על כך, יש תמיד את הרגעים שבהם אנשים רוצים לזוז הצידה לצורך ישיבות או פגישות נוספות ופרטיות למדי עם עמיתים ועובדים אחרים באירועים עסקיים, למשל, ולכן יש לאפשר להם לעשות זאת בנוחיות רבה מאוד. זה יכול להיות בפינות ישיבה נינוחות או ליד הבר, בפינת עישון על הגג או תוך כדי טעימת מנות בפטיו או בגינה.

לאירועים עסקיים צריכה להיות גם תשתית חשמל וציוד מספקת, כדי שאפשר יהיה להקים שם מסכים, מערכות סאונד, במה או אפילו מערכת לישיבות ועידה עם משתתפי מעבר לים. פרזנטציות ומסיבות עיתונאים, כנסים מקצועיים וימי עיון, ימי חברה ואירועי כיף, כל אלה חלק מהאירועים העסקיים שאפשר לקיים גם בתל אביב. כל זה מתווסף לבר מצויד בתפריט משקאות ממותג ויוקרתי, משום שאין ספק שהיום אי אפשר להתפשר על פחות מהטוב ביותר כאשר עורכים אירועים לאנשים שכבר ראו הכל בעולם הגדול.

מטבח עילי מתאים לכל אירוע בוטיק

נכון שהמילה פרימיום הפכה כבר לקלישאה, אבל כשאתם עורכים אירוע באולם שנראה כמו אולם בוטיק למספר מצומצם של אורחים, אתם יכולים להרשות לעצמכם גם להוסיף על זזה את האיכויות האלה. קולינריה עילית היא מאסט היום, למשל. אי אפשר כבר להתפשר על פחות מהטוב ביותר במקרים כאלה, משום שהקהל שלכם מצפה למטבח שתואם את הנראות של המקום ושל האקסקלוסיביות הזאת.

במקומות שבהם יש מטבח שף מותאם לטעם שלכם, לסגנונות שאתם מתכוונים לנסות באירוע שלכם, אתם יכולים להגיש לאורחים שלכם את הטוב ביותר. מטבח שף ותפריט ייחודי הם בדיוק מה שרצוי להוסיף ולתת לאורחים שלכם. בין אם זאת ארוחת מנות ליד השולחן ובין אם מדובר בבופה ובדוכני מזון. כמובן שאפשר לחלק את זה לקבלת הפנים של האירוע ואחר כך לארוחה עצמה, ולפזר פינות כיבוד שונות לאירועים עסקיים מכובדים. כל זה בהנחה שתקבלו את העצות הטובות של הצוות, שנשענות על ניסיון רב שנים על טעם הקהל.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Fields marked with an * are required.
הייאנד אולם אירועים בתל אביב מזמין אותך לפגישת היכרות אצלנו במקום!
צרו קשר

CHECK OUT OUT TLV URBAN VENUES